Apsauginės žaliuzės

Apsauginės žaliuzės

Apsauginės žaliuzės sumažina šilumos nuostolius net iki 40%, sumažina iš aplinkos slindantį triukšmą ir apsaugo nuo vagysčių ar įsilaužimo. Tai puikus sprendimas apsaugoti duris, langus, garažo vartus!

Jūs galite rinktis labiausiai tinkantį sprendimą: klasikinį, priešįsilaužiminės sistemos, montuojamą sienoje ar integruotą lange apsauginių žaliuzių variantą. Į apsaugines žaliuzes galima integruoti tinklelį nuo vabzdžių, kuris apsaugos nuo įkyrių uodų, bet nesumažins oro ir šviesos patekimo į patalpą.

Apsauginės žaliuzės yra skirtos pagerinti pastato energijos sąnaudų taupymą. Jei žaliuzės įrengtos teisingai, šaltuoju metų laiku jos gali gerokai sumažinti šilumos nuostolius ir padėti sutaupyti išlaidas už šildymą. Šios žaliuzės sulaiko net 25% šilumos. Vasarą, kai šviečia saulė ir lauko temperatūra pakyla, žaliuzės suteikia vėsą, nes uždengus langus neleidžia prišildyti patalpų. Tyrimais nustatyta, kad vasarą šios žaliuzės sulaiko 80% saulės spindulių. Visa tai leidžia sutaupyti net 30% elektros energijos.

Lengva apsauginių žaliuzių priežiūra nesukels jokių rūpesčių. Jos pagamintos iš aliuminio, tad ilgai nereikalauja priežiūros, o prireikus jas lengva nuvalyti.

 2006 - 2015 UAB Saironas. Visos teisės saugomos įstatymų.