Berėmės stiklo konstrukcijos

Berėmės stiklo konstrukcijos

Stiklo pertvaros ne tik atskiria erdves, bet ir pagyvina interjerą, gali tapti išskirtiniu stiliaus akcentu. Berėmės stiklo pertvaros – puikus technologijų taikymo, estetikos ir architektūrinių sprendimų derinys, leidžiantis atsiverti neribotoms galimybėms ir interjero funkciniams sprendimams. Stiklo pertvaros optiškai padidina erdvę, naikina ribas, nesuardo aplinkos vientisumo.

Pertvaroms gali būti naudojamas grūdintas 6-19mm float mono skaidrus, tonuotas, dekoruotas plėvele, graviruotas, lenktas, raštuotas, laminuotas stiklas. Pertvaroms naudojamas stiklas gali būti dengiamas apsaugine plėvele, saugančia nuo greito įsilaužimo ar sužalojimų dužus stiklui. Taip pat stiklas gali būti dengiamas apsaugine nano danga, kuri atstumia vandenį, nešvarumus dėl ko stiklas ilgiau išlieka švarus, paprasčiau jį prižiūrėti. Ši danga labai praktiškas sprendimas, palegvinantis dušo priežiūrą ir sutaupantis Jūsų laiką. Taip pat ši danga gali būti naudojama sunkiai prieinamose vietose, objektuose šalia judrių gatvių, kur daug dulkių, nešvarumų.

Nenorintiems įsistiklinti balkoną rėmine sistema siūlome berėmę stumdomą balkonų ir lodžijų įstiklinimo sistemą. Ekonominės klasės gaminys puikiai atlieka savo funkcijas. Tai ne tik panoraminis vaizdas iš balkono, bet ir papildoma šilumos ir garso izoliacija. Be akivaizdžių estetinių savybių sistema sukuria papildomas galimybes vartotojui: įstiklintoje patalpoje sukurti savitą oazę, realizuoti jaukios aplinkos kūrimo fantazijas.

 2006 - 2015 UAB Saironas. Visos teisės saugomos įstatymų.