PVC gaminiai

PVC gaminiai

Plastikiniai langai ir plastikinės durys gaminami iš aukštos kokybės, vokiškos KBE profilių sistemos. Plastikiniai langai, konstrukcijos gali būti pagamibnti iš 5 ar 6 kamerų profilių. KBE profilių sistemos konstrukcijos leidžia naudoti stambių matmenų plieno armatūrą, o tai užtikrina puikų plastikinių langų stabilumą ir patvarumą.

Tiems, kas pageidauja įrengti savo namų fasadą, išlaikant medinių langų estetiką ir kartu nenori prarasti šiuolaikinių langų technologinių privalumų, siūlome puikią alternatyvą – plastikiniai langai, padengti spalva ar medžio imitacija, pabrėžiant medienos tekstūrą.

Pagrindinė langų funkcija – įleisti į gyvenamąsias patalpas dienos šviesą. Deja, per langus patenka ir nepageidaujami dalykai – šaltis, karštis, triukšmas, žalingi UV spinduliai. Be to, langai – lengva kliūtis įsilaužėliams. Paprastas stiklas yra laidus šilumai, triukšmui, praleidžia beveik visą saulės šviesos spektrą (nuo infraraudonųjų (IR) iki ultravioletinių (UV) spindulių). Stiklas yra trapus, lengvai dūžtantis. Paprastai gaminami atskiri funkciniai stiklai, kurie atlieka vieną ar kitą funkciją, bet ne visas kartu. Kombinuojant stiklus, galima išgauti produktą, kuris atliktų konkrečiam užsakovui reikalingas funkcijas – pvz., gerai sulaikytų triukšmą, išsaugotų patalpose šilumą ir apsaugotų nuo įsilaužimo.

Perkant langus (nesvarbu kokios rūšies), ypatingą dėmesį reikia atkreipti į jų parametrus. Svarbiausios iš jų – šiluminė ir garso izoliacija, sandarumas bei apsaugos nuo įsilaužimo lygis.

 2006 - 2015 UAB Saironas. Visos teisės saugomos įstatymų.